نگاشته شده توسط: مهروش داداشیان ساروی | آوریل 6, 2013

خانم ف.ش. نابغه ی ایرانی در مباحث تاریخ اسلام

قهرمان می گه دیشب یه خانومی توی فیس بوک نوشته بوده:

او (امام علی) حاکمی بود که بر پهنه های بزرگی در آفریقا حکم می راند!!!! اما زندان سیاسی نداشت!! حتی یک زندانی سیاسی و قتل سیاسی!! و طلحه و زبیر قدرتمندترین شخصیت های بانفوذ و خطرناکی که در رژیم!! او توطئه کرده بودند، هنگامی که آمدند و بر خروج از قلمرو حکومتش اجازه خواستند و می دانست که به یک توطئه ی خطرناک می روند، اما اجازه داد!!!! زیرا نمی خواست این سنت را برای قداره بندان و قلدران به جای گذارد که به خاطر سیاست آزادی انسان را پامال کنند!!!!

اول خواستم توی فیس بوک بنویسم، بعد دیدم حیفه اصلا. یه همچین شاهکاری باید جای بهتری به یادگار باقی بمونه. صرف نظر از غلط های نگارشی فاحش، مباحث تاریخی اش دقیقا چیزیه در حد «انگلستان جزیره ای است در غرب آفریقا»!!!.

یعنی شما فکر کن این حیوان سر ماجرای قبیله ی بنی قریظه توی یک روز این قدر آدم کشته که به خاطر دلمه بستن خون روی دستش، شمشیر از دستش جدا نمی شده و آب گرم کردند بتونه شمشیر رو بگذاره زمین، اون وقت ایشون می فرمان حتی یک قتل سیاسی!!!!!  اون وقت تعریف ایشون از «قتل سیاسی» چیه؟ و اصلا این «لا سیف الی ذوالفقار» واسه چی بوده؟ باهاش نارگیل قاچ می کرده؟؟؟؟؟

بعد پهنه های بزرگی در آفریقا؟؟؟؟؟؟؟ جااااااان؟؟؟؟؟

من کلا در برابر چنین متن مشعشی چیزی ندارم که بگم.

Advertisements

Responses

 1. Heivan kasist ke be aghaied ensenha tohin mikonid.to ke fahm o dark shenakht ali ro nadari lotfan sokoot kon o dare tavile. Ra beband

  • فهم و درك شناخت على!!!!!!! جوك سال واقعاً!!!! :-)))))
   اتفاقاً در طويله رو پشت سرم بستم و از ايران اومدم بيرون. :-)))

 2. ای خدا همین مونده تو بدهیکل چاغاله برامون تعبیر و تفسیر کنی! تو اگه خیلی عالمی و خیلی ادمی برو رژیم بگیر قُلک که داری میترکی!

  • الان ربط هيكل من به اين موضوع چى بود اون وقت؟ :-)))

 3. ساروی کیجای عزیزم لفظ حیوان کمی تند هست

  • بله مى دونم. كاملاً آگاهانه انتخابش كردم.

 4. Chera be afkaar digaran ehanat mikoni? aya baa tahghir digaran energy migiri? man adame mazhabi nistam vali az ehnat motenaferam be harki harja…adam haye fake adamhaye gheyre ghabe tahamolan na elzaman mazhabi…


دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: