نگاشته شده توسط: مهروش داداشیان ساروی | اکتبر 3, 2009

تماس با خرد درونی

یادآوری: این نوشته رو در کاغذ‌های قدیمی‌ام پیدا کردم و مربوط به کلاس «پیش‌گویی آسمانی» است که آقای دکتر داوودی برگزار می‌کردند و من در سال ٧٩ به همراه دوست عزیزم جبغ‌جیغو در این کلاس شرکت کردم. ظاهرا بعدها این کلاس‌ها با اسامی مختلفی مثل خودشناسی و انرژی‌درمانی و تی‌ای و … بسیار فراگیر شد و پایه‌ی اصلی تمام این کلاس‌ها هم همین مبحث انرژی است. وارد این بحث نمی‌شم که نظر فعلی‌ام در مورد این قضیه‌ی انرژی چیه، فقط چون می‌خوام این کاغذها رو جمع و جور کنم و دلم نمی‌خواد این یادداشت‌ها از بین برن، این‌جا کپی می‌کنم.

نکته: من هیچ وقت نتونستم این کار رو انجام بدم و همیشه از مورد پنج به بعد به نظرم بسیار مسخره و احمقانه می‌اومد و کلی هم سر کلاس خنده‌ام می‌گرفت.

خاطره: اولین باری که جبغ‌جیغو این کار رو انجام داد، خرد درونی‌اش رو به شکل یک سگ دید. البته اون روزها به دلایلی خرد بیرونی‌اش!! هم شبیه سگ بود. J

١- نفس عمیق بکشید و در هنگام بیرون دادن هوا بدنتان را رها کنید. در این حالت جسم خود را مجسم کنید. توجه کنید که اگر هنوز در نقطه‌ای انقباض وجود دارد با تمرکز روی آن نقطه آن را شل و رها کنید.

٢- احساس کنید با هر نفسی که بیرون می‌دهید انرژی‌های منفی از فرق سر تا نوک دست و پا حرکت می‌کنند و از جسم شما خارج می‌شوند تا جایی که تخلیه‌ی کامل شوند. مجسم کنید که انرژی حیاتی یا مثبت به راحتی در سراسر بدن شما منتشر و جای‌گزین انرژی منفی قبلی می‌شود و تمام سلول‌های بدن شما این انرژی را جذب می‌کنند.

٣- تمام مشغولیت‌ها و نگرانی‌ها را از ذهن خود دور کنید. در صورت داشتن احساس منفی و اضطراب‌برانگیز، آن را حذف کنید. نظاره‌گر باشید که افکار خنثاشده چگونه از ذهن شما عبور کرده و دور می‌شوند و اجازه دهید ذهن شما آرام بگیرد، مانند یک دریاچه‌ی آرام و باشکوه که حتا یک موج هم بر سطح آن دیده نمی‌شود.

۴- همان‌طور که نفس عمیق می‌کشید آگاهی خود را به خلوت‌گاه شخصی و درونی خود ببرید.

۵- نقطه‌ی اقتدارتان را پیدا کنید و آن‌جا بنشینید.

۶- به سمت بخش ورودی خلوت‌گاه خود نگاه کنید. مجسم کنید که در حال دیدن یا حس کردن و تصور موجودی بسیار دانا و خردمند هستید که در حال ورود به خلوت‌گاه شماست و به سمت شما حرکت می‌کند. به خصوصیات ظاهری او کاملا توجه کنید و مهم‌تر این که سعی کنید انرژی بسیار قوی و مثبت نیروی حیاتی او را درک کنید.

٧- وقتی به شما نزدیک شد، به هر شکلی که مناسب بود با او ارتباط برقرار کنید و حس کنید این موجود برای کمک به شما آمده است.

٨- از او بپرسید که آیا برای شما پیامی دارد و اگر مثبت بود به آن پیام توجه کنید.

٩- بدون خجالت، واهمه، شک و تردید، خواسته و سوال خود را از او بپرسید و بخواهید حمایت مهرآمیزی در مورد خواسته‌تان داشته باشد.

١٠- حق انتخاب دارید که بدون رد و بدل کردن کلامی، صرفا از انرژی او استفاده کنید.

١١- دور شدن او را نظاره‌گر باشید.

Advertisements

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: