نگاشته شده توسط: مهروش داداشیان ساروی | دسامبر 31, 2007

شاد باش ، لعنتی ! – 25

« اهداف میدانی »

تو مثل ماهی کوچولویی هستی که میدانی از آب تو رو در بر گرفته ، اما تو نمی‌تونی این آب رو ببینی . هر روی‌دادی در این میدان پیرامون تو ، موج‌های کوچکی به سوی تو می‌فرسته که در تو تاثیر می‌گذاره ، و به‌عکس ، هر کاری که تو بکنی و هر فکری که از مغزت بگذره ، موج‌هایی به این میدان پیرامون تو می‌فرسته . این شامل افکار منفی‌ات هم می‌شه ، که می‌تونه امواج گمراه‌کننده‌ای بیافرینه که نگذاره تو بفهمی به‌ترین راه رسیدن به هدفت چیه .

چی ؟‌

توضیح :

تو مانند ماهی کوچولویی هستی که با میدان انرژی که از اون دیگ آش جوشان خاست‌گاهی سرچشمه گرفته ، محاط شده‌ای و در پیوند با اون قرار داری . تو ، همین توی کوچولو ، با کل معرفت بی‌پایانی که در این اقیانوس بزرگ آش خاست‌گاهی نهفته ، پیوند داری .

توضیح توضیح :‌

اگر در توجه و هشیاری خود نسبت به امور معمولی جابه‌جایی ایجاد کنی – و این کار رو می‌تونی به کمک مراقبه و ایجاد آرامش تن و ذهن انجام بدی – ، می‌تونی این انرژی بی‌پایان، نامریی، پرنوسان و دانا رو که در درون و بیرون توست حس کنی و با چیزی در درونت تماس حاصل کنی که عده‌ای « بینش » ، عده‌ای «‌ هم‌گاهی » و عده‌ای « بخت‌یار » می‌نامند .

توضیح توضیح توضیح :‌

وقتی در درونت آرام باشی ، به‌تر می‌تونی نظم نهفته در بی‌نظمی رو ببینی . کمابیش مثل اونه که به نقشه‌ی پنهانی این بی‌نظمی که مسیرهای مورد نیاز تو رو برای رسیدن به مقصدت مشخص می‌کنه ، دست یافته باشی .

برای مثال :

این انرژی بی‌پایان، نامریی، پرنوسان و داناست که سگ‌ها وقتی احساس می‌کنند زلزله‌ای در شرف وقوعه با اون تماس حاصل می‌کنند .

و همون انرژیه که مادرها وقتی احساس می‌کنند نوزادشون – که جلوی چشمشونه – در خطره ، با اون تماس حاصل می‌کنند .

و همین انرژیه که تو وقتی یاد کسی می‌افتی و لحظه‌ای بعد تلفنت به صدا درمیاد ، با اون تماس حاصل می‌کنی .

و همون انرژیه که وقتی درست با همون آدمی برخورد کنی که در فکر خودت به برخورد با او نیاز داشتی – در کار یا دوستی یا رابطه‌ی عاشقانه یا غیره و ذلک … – با اون تماس حاصل می‌کنی .

یک بار و برای همیشه :

همه چیز یکی است !

تو می‌دونی که همه‌ی این حرف‌ها عجیب و غریب ، ترس‌ناک ، جنون‌آمیز ، روان‌گردان و انسانی به نظر می‌رسند .

و می‌دونی که همین توضیحیه برای تمام چیزهای عجیب و غریب ، ترس‌ناک ، جنون‌آمیز ، روان‌گردان و انسانیی که در زندگی برات اتفاق افتاده .

Advertisements

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: